O firmie

Firma istnieje od 1989 roku. Przez wiele lat jako Pracownia Plastyczna zajmowała się głównie reklamą outdoor. W 2008 roku poszerzyliśmy ofertę o usługi poligraficzne i gadżety reklamowe. Od tego czasu pracujemy pod nowym szyldem A-GRAFI.

W 2017 r. firma przeszła generalny remont, co nie tylko poprawiło komfort naszej pracy, ale też obsługę Klientów, a przed firmą zadbaliśmy o dogodne miejsca parkingowe.

Wieloletnia działalność w branży reklamowej zaowocowała doświadczeniem oraz własnym parkiem maszynowym. Pozwala to zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi.

Począwszy od projektu znaku firmowego, który zawsze przygotowywany jest z największą starannością i zaangażowaniem.

Pieczątki w innowacyjnej technologii błyskowej wyróżnia nowoczesny i estetyczny design - wykonujemy je w ciągu 24h.

Wizytówki, ulotki, kalendarze itp. - nasza dbałość o szczegóły gwarantuje produkt wysokiej jakości.

Nadruki na odzieży stanowią ważny filar naszej oferty dla firm.

Gadżety - elegancka, bogata i praktyczna oferta upominkowa.

W reklamie zewnętrznej preferujemy minimalistyczną i czytelną formę. W szczególności polecamy reklamy na samochodach, które cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów.

Aplikujemy także folię imitującą piaskowanie i OWV na okna, przeszklenia itp.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą obrazują wybrane przykłady w galeriach tematycznych.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 68 384 37 96

lub mogą Państwo przesłać do nas email na adres a-grafi@a-grafi.pl

Nasze atuty

30 lat doświadczenia | Nasza firma powstała w 1989 roku, doświadczenie zebrane przez wszystkie lata działalności pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalna kadra | Jesteśmy doświadczonym zespołem fachowców z branży reklamowej i poligraficznej, swoją pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem.

Kompleksowe wsparcie | Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług i produktów reklamowych oraz poligraficznych - od pomysłu i projektu do realizacji.

Nowoczesne technologie | Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz terminowe realizacje.